توداران


شهرستان آبیک استان قزوین
۲۰۰ میلیون ریال برای بهسازی روستای توداران به تصویب رسید
آبیک- خبرگزاری مهر: بخشدار بخش مرکزی شهرستان آبیک گفت: ۲۰۰ میلیون ریال برای بهسازی معابر و کوچه ها، عقب نشینی عمرانی، جدول گذاری و دیوارکشی روستای توداران به تصویب رسید.

مرتضی طاهر خانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: روستای توداران ۶۰۰ نفر جمعیت متغیر دارد که عمده فعالیت مردم این روستا در زمینه کشاورزی و دامداری است که در حال حاضر سهم خوبی از تولیدات شهرستان به این روستا اختصاص دارد.
وی تأکید کرد: مردم روستای توداران در تمام صحنه های حساس در طول انقلاب حضور فعال داشته اند و در حال حاضر این روستا به منظور رشد و توسعه بیشتر، بیش از گذشته به توجه مسئولان نیاز دارد.
این مسئول ادامه داد: به همین منظور ۲۰۰ میلیون ریال برای بهسازی معابر و کوچه ها، عقب نشینی عمرانی، جدول گذاری و دیوارکشی قسمت های مورد نیاز روستای توداران به تصویب رسیده است که در حال حاضر در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارد.
طاهرخانی تصریح کرد: روستای توداران از جمله روستاهای کم برخوردار از امکانات عمرانی است که با اجرایی شدن این پروژه ها، مردم بیش از گذشته خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت را به مناطق روستایی احساس خواهند کرد.
بخشدار بخش مرکزی شهرستان آبیک در ادامه ضمن تبریک ایام نیمه شعبان به تشریح برنامه های این بخش در این ایام مبارک در سطح روستاها پرداخت و دیدار مسئولان و مردم با خانواده های شهدا، برگزاری یادواره شهدای روستای خوزنان، برگزاری جشن نیمه شعبان در اکثر روستاها و چراغانی خیابان ها و معابر را از مهمترین این برنامه ها برشمرد.
جعبه‌ابزار