قودجان


ر تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۷ جناب آقای حجت السلام محمدی گلپایگانی به صورت سر زده در حسینه قودجان حاضر شدند و از قسمتهای مختلف بازدید به عمل آوردند در این بازدید که جمعی از مسئولین شهرستانهای خوانسار و گلپایگان ایشان را همراهی میکردند جناب آقای سید مجید پور احمدی فرماندار محترم خوانسار به همراه فرماندار گلپایگان ایشان را همراهی میکردند همچنین امام جمعه محترم شهرستان گلپایگان و فرماندهان سپاه پاسداران شهرستان خوانسار و گلپایگان در این بازدید حضور داشتند.
بعد از حضور ایشان در دفتر ستاد برگزاری مراسم حسینه حضرت ابوالفضل (ع) قودجان مسولین ستاد اقدام به دادن گزارشات لازم از مراسمها و اقدامات انجام شده کردند و بعد از این گزارشات به همراه ایشان از قسمتهای مختلف بازدید به عمل آمد و سپس در مراسم تعزیه وفات حضرت خدیجه شرکت کردند و تا انتهای مراسم در حسینه حضور داشتند
یکی از همراهان ایشان به نام آقای رجبی در این بازدید بانی ساخت ضریح برای امامزاده دختران موسی ابن جعفر شدند.

روز چهارشنبه مورخه ۲۰/۱۰/۹۱ ساعت ۱۸ جناب دکتر لاريجاني جهت شرکت در مراسم تعزيه خواني حسينيه حضرت ابوالفضل عليه السلام روستاي قودجان که همه ساله در دهه آخر صفر برگزار مي گردد شرکت نمودند.
رئيس مجلس شوراي اسلامي پس از ورود به حسينيه حضرت ابوالفضل(ع) قودجان مورد استقبال مقامات محلي و مسئولين ستاد برگزاري مراسم تعزيه خواني حسينيه قودجان قرار گرفت و پس از آن با فقيه اهل بيت حضرت آيت الله خاتمي خوانساري ملاقات نمودند و در نماز جماعت و سخنراني حضرت آيت الله خاتمي شرکت نمودند.
بعد اقامه نماز آقاي دکتر لاريجاني از قسمتهاي مختلف حسينيه بازديد نمودند و با شروع تعزيه حضرت فاطمه سلام الله عليها که بيش از دو ساعت به طول انجاميد شرف حضور داشتند و از اين مجلس معنوي استفاده نمودند.
پس از پايان مراسم تعزيه در جمع شبيه خوانها و هنرمندان تعزيه خوان حضور بهم رسانيد و از زيبايي عرصه هنر آنها تقدير و تشکر نمودند.
رئيس مجلس شوراي اسلامي و هئيت همراه شب پنجشنبه را به همراه ديگر خادمان حسينيه در همان محل اقامت نمودند و صبح روز پنجشنبه ۲۱/۱۰/۹۱ مرقد مطهر امام زادگان دختران حضرت موسي بن جعفر عليه السلام که در جوار حسينيه قرار دارد زيارت نمودند و با بدرقه رسمي اعضاء ستاد برگزاري مراسم تعزيه خواني حسينيه حضرت ابوالفضل عليه السلام از روستاي قودجان تشريف بردند.جعبه‌ابزار