کتابخانه عمومی شهرستان فامنین


در دهه مبارک فجر صورت می‌گیرد
افتتاح چهارمین کتابخانه عمومی در فامنین
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از افتتاح چهارمین کتابخانه عمومی در شهرستان فامنین در دهه مبارک فجر خبر داد.

روح‌الله رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تأثیر دهه مبارک فجر در دنیای مادی امروز، انقلاب اسلامی ایران را همچون نگینی در انقلاب‌های معاصر دانست و اظهار کرد: این انقلاب به واسطه دارا بودن یک رهبر و مرجع دینی در رأس فرماندهی انقلاب و انقلابیون که خواستار فروپاشی و گسست رژیم سابق به خاطر بر باد دادن تمام باورها و اعتقادات مردم بودند توانست خود را از سایر انقلاب‌های هم‌عصر خود متمایز کند.
وی گفت: در این فضا هر کس به نوبه خود مسئولیت‌های مختلفی دارد که نمونه بارز آن تلاش برای معرفی این انقلاب به عنوان یک الگوی کامل از یک حکومت دینی تأثیرگذار است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فامنین از برنامه‌های این اداره در طول این دهه خبر داد و افزود: برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون مسابقات مکتوب، نقاشی آنلاین، نقد کتاب، بازدید مدارس و مهدهای کودک، برگزاری مسابقات ورزشی همچون دارت و شطرنج بین اعضا و چندین برنامه متنوع دیگر برگزار خواهیم کرد.
وی ادامه داد: مهمترین برنامه این اداره افتتاح و راه‌اندازی کتابخانه روستایی در روستای «اصله» است که به نام کتابخانه «ایثار» راه‌اندازی خواهد شد.
رسولی با برشمردن مزیت‌های راه‌اندازی کتابخانه‌های روستایی از جذب یک کتابدار بومی از همان روستا که باعث ایجاد اشتغال خواهد شد خبر داد.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولان مرتبط با بحث کتاب و کتابخوانی در دهه فجر امسال شاهد شکوفایی و رشد هر چه بیشتر فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان فامنین باشیم.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۳۱۰۲۵۰۰۰۰۹۳#sthash.bQayaqbk.dpufجعبه‌ابزار