جشنواره شعر روستا


رئیس اداره کتابخانه های عمومی تفت:
بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه «جشنواره شعر روستا» شهرستان تفت ارسال شد
رئیس اداره کتابخانه های عمومی تفت گفت: فراخوان ادبی جشنواره شعر روستا در فروردین ماه سالجاری صورت گرفت که تا کنون بیش از ۱۰۰ اثر از ۶۰ شاعر سراسر استان برای دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از یزد رسا، "هادی قاسمی" رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت با بیان این مطلب افزود: فراخوان ادبی جشنواره شعر روستا در فروردین ماه سالجاری صورت گرفت که تا کنون بیش از ۱۰۰ اثر از ۶۰ شاعر سراسر استان برای دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
وی خاطر نشان کرد: در راستای تأکیدات دولت تدبیر و امید مبنی بر ایجاد فضای شاد و نشاط آور، همچنین حفظ و توسعه ارزش¬ها و فرهنگ های بومی و روستایی و به منظور پاسداشت و تکریم شاعران و استعداد یابی در روستاها اولین جشنواره شب شعر روستا را با موضوع توصیف روستاهای بخش مرکزی شهرستان تفت برگزار می نماییم.
قاسمی افزود:این جشنواره شعر با همکاری کانون ادبی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، بخشداری بخش مرکزی تفت و دهیاری و شورای اسلامی روستای عبدالله در صبح جمعه ۹ خرداد ماه سال جاری به مدت یک روز به صورت یک برنامه اردویی فرهنگی ویژه شاعران در این روستا برگزار می شود.
وی ادامه داد: اشعار فرستاده شده در حال داوری نهایی است و در جشنواره از شاعران آثار برگزیده جهت خوانش شعر دعوت و در آیین پایانی از آنها تجلیل بعمل خواهد آمد.
وی تصریح کرد: از برنامه های جانبی این جشنواره برگزاری کارگاه های آموزشی و بازدید از امکان دیدنی و زیارتی روستای عبدالله است که در حاشیه این جشنواره انجام خواهد شد.
گفتنی است علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۲۲۵۰۱۳-۰۳۵۲ در ساعات اداری تماس حاصل نمایند.جعبه‌ابزار