جشن های دهه فجر در روستاها


مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان‌غربی:
جشن‌های دهه فجر با محوریت دهیاری‌ها در روستا‌ها برگزار شوند
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل امور روستایی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برنامه‌های ویژه دهه فجرامسال با محوریت دهیاری‌ها و با مشارکت مردم در روستاها برگزار شوند.
نسخه قابل چاپ
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، عین‌الله شریف‌پور امروز در جلسه هماهنگی و نظارت جشن‌های دهه فجر در روستاهای آذربایجان‌غربی که با حضور دهیاران استان برگزار شد اظهار داشت: برنامه‌ها نباید به صورت متفرقه باشد بلکه با محوریت دهیاری‌ها در روستاهایی که دارای زمینه مساعدت و مشارکت است برگزار شود.
مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه برگزاری جشن‌های ویژه دهه فجر با هماهنگی فرماندهان پایگاه‌های بسیج برگزار شود افزود: تنوع در برنامه‌ها و داشتن رویکرد فرهنگی و ورزشی از اولویت‌ها در اجرای این جشن‌ها باشد تا زمینه شادابی روستائیان فراهم شود.
شریف‌پور با بیان اینکه ائمه جماعات روستاها نیز از اعضای کمیته برگزاری مراسمات دهه فجر باشند تصریح کرد: جشن‌ها با مردم برای مردم برگزار شوند چرا که در این صورت تاثیرات مطلوب را بر جای خواهند گذاشت.
وی بر مشارکت اقشار مختلف مردم در مسابقات به خصوص قشر دانش‌آموز را مورد تاکید قرار داد و افزود: از حضور علاقمندان، ایثارگران و بانوان در برنامه‌های جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی غفلت نشود.
مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: از انتقادات وارده بر دهیاری‌ها مشارکت منحصر با اعضای شورای روستا‌ها در امور است در صورتی که مردم نیز باید در همه امور مربوطه با روستا‌ها نقش‌آفرینی کنند.جعبه‌ابزار