امین‌آباد


بازدید بخشدار مرکزی قرچک از روستای امین‌آباد
بخشدار مرکزی شهرستان قرچک از روستای امین‌آباد بازدید کرد.
به گزارش افکارنیوز، حسین عباسی سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان قرچک ساعتی پیش به‌ همراه تیم کارشناسان بخشداری با حضور در روستای امین‌آباد ضمن بازدید از روستا به گفت‌وگو با اعضای شوراهای اسلامی و مسئول هماهنگ کننده امور دهیاری پیرامون بررسی مسائل و مشکلات روستای امین‌آباد پرداخت.
سرپرست بخشداری مرکزی در این بازدید با بیان این‌که بازدید از روستاهای تابعه و بررسی و کارشناسی مسائل و مشکلات روستاها در جهت ارائه راهکارهای مناسب در اولویت برنامه‌های سال ۹۵ این بخشداری است، افزود: اهم مشکلات روستای امین‌آباد توسط این بخشداری در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مطرح شده و در دست پیگیری است.
وی تاکید کرد: دهیار در روستا نقش شهردار در شهر را ایفا می‌کند و باید همه مسائل عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و آموزشی برای مردم روستا در نظر گرفته شود و اجرایی شدن آن مستلزم همدلی و مشارکت مردم و مسئولان است و بخشداری از هیچ‌گونه حمایت و همکاری در این راستا دریغ نخواهد کرد.
عباسی در پایان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه شوراهای اسلامی روستا و مسئول هماهنگ‌کننده امور دهیاری از آنان خواست برنامه‌ها و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل و مشکلات روستا در نشست آتی ارائه کنند.جعبه‌ابزار