تسهیلات اشتغالزایی روستایی


استقبال مردم جیرفت از تسهیلات اشتغالزایی در روستا
جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت با اشاره به استقبال مردم از تسهیلات اشتغالزایی روستایی گفت: دولت در راستای توانمند سازی روستاییان و توسعه روستاها با ارایه تسهیلات کم بهره زمینه خوبی را برای ایجاد اشتغال در روستاها ایجاد کرده است.

احمد امینی روش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تسهیلات خوبی از سوی معاونت روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برای اجرای طرح های اشتغالزایی به افراد حقیقی و شرکت های تعاونی ارایه می شود.
وی بیان کرد: متقاضی هر اندازه سرمایه بیاورد سه برابر آن را تسهیلات دریافت می کند که فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال و تولید در روستاهاست.
فرماندار جیرفت گفت: با اعلام ارایه این تسهیلات در بخش های مختلف صنعت، معدن، خدمات، تولید و کشاورزی به متقاضیان طرح های خوبی در این زمینه به کارگروه تسهیل سرمایه گذاری شهرستان ارسال شده است.
وی افزود: ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از مهاجرت از اهداف ارایه این تسهیلات توسط دولت است زیرا اگر توسعه روستاها و توانمندسازی روستاییان به نحو مطلوب محقق شود تولید و اشتغال در روستاها نیز افزایش می یابد.
امینی روش خاطرنشان کرد: در شهرستان جیرفت نیز همکاری لازم با متقاضیان دریافت تسهیلات در این بخش صورت می گیرد و ستاد تسهیل سرمایه گذاری شهرستان آماده ارایه هر گونه اطلاعات و مشاوره به متقاضیان است.
وی گفت: امید است با اجرای موفقیت آمیز این طرح شاهد رفع دغدغه اشتغال از بین خانواده ها بویژه روستاییان باشیم.جعبه‌ابزار