شركت مزرعه سبز نیاک آکام


امروزه بیش از یک قرن از آغاز مصرف کودهای شیمیایی می گذرد، دراین مدت تولید محصولات کشاورزی در مقایسه با قبل از مصرف این نوع کودها دستخوش افزایش عملکرد در واحد سطح شده. ولی این افزایش ، پیامدهای ناگواری را نیز به همراه داشته است،استفاده نادرست از کودهای شیمیایی باعث تخریب بافت خاک،برهم خوردن تعادل جمعیت میکروارگانیسمهای مفید خاک وتولید محصولات آلوده به مواد شیمیایی شده که تبعات گزافی را برای کشاورزی این مرز و بوم به همراه داشته است.


معرفی[ویرایش]
برای حل این مشکل بایستی به سوی تولید و مصرف محصولات سالم و ارگانیک حرکت نمود. خوشبختانه این گروه از محصولات به سرعت در حال گسترش در بین جوامع بشری می باشد و کشاورزان زیادی در اقصی نقاط کشور به این نتیجه رسیده اند که باید راهکاری برای کاهش مصرف کودها وسموم شیمیایی و تولید محصولی سالم بیابند.
به کارگیری مواد هوموسی واستفاده از آنها به عنوان کود،راهکاری مناسب برای کاهش و حذف مصرف کودهای شیمیایی،کاهش آلودگیهای زیست محیطی،افزایش عملکرد و در نهایت تولید محصولی سالم و ارگانیک به شمار می رود.
چندی پیش بران شدیم تا برای حل این مشکل چاره ای بیندیشم و باتوکل به خداوند متعال وتحقیق پشتکار توانستیم محصولاتی کاملا ارگانیک و سازگار بامحیط زیست تولید کرده و در اختیار کشاورزان این مرزوبوم قرارداده،مجموعه ما بانام صنایع زیستی سینا پژوهش البرز تحقیق و تولیدات را آغاز نموده وجهت فروش محصولات در داخل کشور وصادرات به خارج از کشور بانام مزرعه سبزنیاک مشغول به کار بوده.
مدیرمجموعه: مهندس محمدجوادبلبلی
تماس با شرکت[ویرایش]
مدیرعامل شرکت مزرعه سبز نیاک آکام
مهندس محمدجوادبلبلی
جهت ارتباط با مدیریت
۰۹۱۰۹۲۰۶۰۰۴
۰۹۳۰۴۴۵۸۳۲۱
دفترمرکزی،واحدفروش:
۰۲۱۵۵۹۶۱۰۵۵
۰۲۱۵۵۹۶۱۱۵۷
۰۲۱۵۵۹۶۱۴۲۱
۰۹۳۹۹۴۱۰۷۳۶
niyakgreenfarm@gmail.com
شرکت مزرعه سبز نیاک آکام    


رده‌های این صفحه : بازار محصولات کشاورزی
جعبه‌ابزار