طجر علوی


با حضور محسن رضایی/
نخستین یادواره ۳۴ شهید روستای«طجر علوی» در ملایر برگزار می‌شود
خبرگزاری تسنیم: نخستین یادواره ۳۴ شهید روستای طجرعلوی ملایر با حضور محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ۹ دی در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.
نسخه قابل چاپ
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، ملایر یک هزار و ۱۰۰ شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که بسیاری از شهدا از خانوادههای روستا نشین این منطقه پرورش یافته و برای دفاع از میهن خود جانشان را فدا کردند.
سخنران این یادواره محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و در صورت قطعی شدن سردار صفوی است.
همچنین این یادواره با مداحی دو تن از یادگاران دفاع مقدس غلامعلی کویتی‌پور و حاج صادق آهنگران برگزار می‌شود.
روستای طجر علوی از یکی از روستاهای کوچک شهرستان ملایر است که با وجود جمعیت کمی که دارد، سوابق درخشانی در دوران انقلاب و دفاع مقدس از مردم این روستا وجود دارد.
جمعیت این روستا در ملایر بالغ بر ۵۰۰ نفر است و مردم این روستا ۳۴ شهید والامقام و ۱۰۰ جانباز گرانقدر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.
روستای طجر علوی یکی از روستاهای محروم است که در فاصله ۲۵ کیلومتری و در شمال شهرستان ملایر واقع شده است و شغل مردمان این روستا، کشاورزی، دامداری و باغداری اس، ضمن اینکه در این روستا باغ های انگور زیاید وجود دارد.
به گزارش تسنیم، نخستین یادواره ۳۴ شهید روستای طجر علوی در ۹ دی ماه با حضور مسئولان کشوری، استان، شهرستان، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.
انتهای پیام/جعبه‌ابزار