پارک روستایی


دو پارک روستایی در آمل راه اندازی می شود/ " کلاکسر " سرگردان بین شهر و روستا
آمل - خبرگزاری مهر: فرماندار ویژه آمل گفت: به زودی دو پارک روستایی در شهرستان افتتاح و راه اندازی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین شفیع زاده شنبه شب در جلسه بررسی مشکلات روستای کلاکسر شهرستان گفت: به زودی خانه بهداشت و دو پارک در این روستا افتتاح می شود که زمین آن توسط خیران اهدا شده است.
وی با اشاره به ساخت و سازها در این روستا یادآور شد: ساخت و سازها باعث رونق اقتصادی روستا می شود که خوشبختانه بیشترین ساخت و سازها در قالب مسکن مهر و خود مالکی در این روستا را شاهد هستیم که این نشان از آن است که اعضای شورا و دهیاری با سازندگان همراه و همگام هستند.
وی با اشاره به اینکه داشتن شور حسینی ضامن اجرایی برای خدمت رسانی به مردم خواهد بود یادآورشد: مسئولان باید برای خدمت به مردم که ولی نعمت ما هستند با الگو گیری از امام حسین(ع) حرکت کنند ما مسئولان موظف هستیم برای رفع مشکلات در روستا در کنار شورای اسلامی و دهیار باشیم.
محمدرضا نصیری بخشدار مرکزی آمل با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده در این روستا کمتر از یک شهر تازه تاسیس نیست، گفت: خوشبختانه وفاق و همدلی شورای اسلامی و دهیاری روستای کلاکسر زبانزد است که در سایه این وحدت شاهد رشد و شکوفائی در این روستا هستیم.
وی با اشاره به این که اعضای شورا ودهیار دارای تحصیلات عالیه هستند تصریح کرد: تمام تلاش این است که دهیاران به سمت سرمایه گذاری بروند که این روستا در حال پیمودن این مسیر است.
وی با تاکید براین که علیرغم خدمات رسانی این روستا هنوز در اجرای طرح هادی دچار مشکل هستیم بیان داشت: متاسفانه شهرداری آمل مانع اجرایی شدن طرح هادی است و هنوز مردم روستا در بلاتکلیفی قرار دارند که جزو شهر هستند یا روستا.
بخشدار مرکزی آمل اضافه کرد: مسئولان بنیاد مسکن شهرستان علیرغم پیگیری های که صورت گرفته است در اجرای کردن طرح تعلل می کنند و امیدواریم که فرماندار ویژه و دیگر مسئولان همت و تلاش کنند که جلسه دوم تصمیم گیری اجرایی کردن طرح هادی به زودی برگزارشود تا تکلیف روستا مشخص شود.
نصیری خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن طرح هادی در آینده شاهد خواهیم بود که روستای کلاکسر به عنوان الگو ترین روستا در کشور شناخته شود.جعبه‌ابزار