پایگاه مروج کشاورزی نوین


امروزه فضای مجازی به عنوان ابزاری قدرتمند برای ایجاد منبعی غنی و قابل دسترس، با قابلیت به اشتراک گذاشتن مطالب و .. قلمداد می شود.


معرفی پایگاه[ویرایش]

مهمتر از همه این رسانه از قدرت انعکاس اطلاعات بالا و اثرگذاری بیشتری برخوردار است؛ از این رو این پایگاه مروج کشاورزی نوین برای دستیابی به اهداف ذیل در راستای خدمت رسانی به جامعه کشاورزی ایران اعم از کشاورز، دانش آموز، دانشجو و استاد ایجاد گردید، ضمنا این پایگاه با ۲۳۰۰ عضو، دارنده بزرگترین خبرنامه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ایران می باشد :

۱- از آنجاییکه رسالت رشته بنده ایجاب میکند که در محیط آموزشی و ترویجی علم کشاورزی و علوم اجتماعی فعالیت نمایم، لذا بر خود لازم دانستم مثل سابق به منظور ادای این تکلیف در محیط مجازی نیز حضورفعال داشته باشم.

۲- این فضا ایجاد شد تا کشاورزان، دانشجویان، اساتید و صاحب نظران علوم کشاورزی از محتوای آن استفاده نمایند و با انتقادات، پیشنهادات و نظرات راهگشای خود بر غنای محتوای پایگاه بیفزایند.

۳- این فضا میتواند محیطی باشد برای همکاری مدیر و اعضای پایگاه با سایر افرادی که در زمینه های علمی-پژوهشی، آموزشی و ... در حوزه کشاورزی فعالیت دارند. لذا از همین درگاه، پایگاه مروج آمادگی خود را برای هرگونه طرح و مقاله پژوهشی و ... به صورت مشارکتی اعلام میدارد.

۴- این پایگاه اخبار مربوط به همایش های کشاورزی و علوم وابسته را منتشر می نماید.

۵- این پایگاه مفتخر است مقالات حوزه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، مجموعه مقالات همایش ها و ... را منتشر نماید.

۶- قابل توجه اعضای خبرنامه :
۱ - ایمیل شما نزد مدیرپایگاه محفوظ است و به هیچ وجه بدون اجازه در اختیار شخص یا گروهی قرار نخواهد گرفت.
۲- تمامی ایمیل های این خبرنامه توسط مدیر و همکاران پایگاه از نشریات علمی و اینترنت دریافت گردیده است.
۳ - در صورت ایجاد مزاحمت حتما اطلاع دهید تا ایمیل شما از لیست حذف گردد.
۴ - در صورتی که ایمیل های خبرنامه به spam هدایت می شود، لطف کنید آنرا از طریق گزینه not spam به inbox منتقل نمایید.


۷- کلیه امکانات پایگاه اعم از دریافت مقالات، نشریات ، پاورپوینتهای ترویجی و آموزشی فقط برای اعضا قابل دریافت و استفاده است. البته افرادی که تمایل ندارند عضو ثابت پایگاه باشند می توانند با پرداخت آنلاین هزینه، فایل مربوطه را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است هزینه پرداختی شما، بخشی از هزینه فرصت از دست رفته مدیر و همکاران پایگاه، هزینه هاستینگ و... را جبران می کند و در تمام محصولات سعی شده مقطوعترین قیمت در نظر گرفته شود که این میزان در مقالات ۵۰۰ تومان (ارزانتر از همه جا) و در سایر محصولات به نسبت متفاوت می باشد.
ضمنا در صورتی که به متن بیش از ۵ مقاله نیاز داشته باشید از تخفیف ۲۰ درصدی (۴۰۰ تومان برای هر مقاله) برخوردار خواهید شد. برای این کار کافی است پس از دریافت مقالات موردنظر و واریز وجه آن از طریق لینک اعلام شده در بخش مقالات؛ درخواستی مبنی بر دریافت رمز عبور، با ذکر کد مقالات به آدرس article@magri.ir ارسال نمایید.

۸- درصورت تمایل برای تبادل لینک، پس از قرار دادن لینک یا لوگوی پایگاه در وبلاگ یا سایت خود ، لینکتان را در قسمت "تبادل لینک با پایگاه" ثبت نمایید تا توسط مدیر بررسی و تایید گردد.

۹- این پایگاه آمادگی خود را جهت تبلغ، فروش و ... کتاب، محصولات مربوط به کشاورزی و منابع طبیعی و حوزه های وابسته اعلام میدارد. برای اطلاعات بیشتر به بخش تبلیغات در پایگاه مراجعه نمایید.

پیوندها[ویرایش]

پایگاه مروج کشاورزی نوین    جعبه‌ابزار