کاروان‌های تبلیغ دشتی


سرپرست تبلیغات دشتی خبر داد
فعالیت مجدد کاروان‌های تبلیغ در دشتی
سرپرست تبلیغات دشتی از آغاز فعالیت مجدد کاروان‌های تبلیغ در روستاهای شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، حجت‌الاسلام سعید توکلیان ظهر امروز در نشست با فرماندار دشتی گفت: یکی از فعالیت‌های ابتکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی طرح کاروان تبلیغ است که در این طرح روحانیون در روستاهای محروم شهرستان حضور می‌یابند و به تشریح مسائل فرهنگی و دینی می‌پردازند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی ادامه داد: بر اساس اظهارات دهیاری‌ها و بخشداران سابق و فعلی این طرح‌ها بحث رضایتمندی اهالی روستا شده است و خواهان حضور مجدد روحانیون در این روستاها هستند.
وی افزود: نیاز مبرم کاروان تبلیغ به یک دستگاه مینی‌بوس برای ایاب و ذهاب روحانیون است زیرا در این طرح ۱۰ روحانی برادر و ۱۰ مبلغه خواهر حضور پیدا می‌کنند، در کاروان‌های تبلیغ سابق از وسیله نقلیه ادارات مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی با داشتن مینی‌بوس می‌توان در یک کاروان روستاهای فراوانی مورد هدف قرار گیرد.
توکلیان ادامه داد: در حال حاضر در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی ۳۲ مسجد وجود دارد که در ۲۹ مسجد نماز جماعت دائر است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی تصریح کرد: یک از فعالیت‌های ابتکاری که به همت کارشناس امور قرآنی این اداره برگزار می‌شود طرح کاروان قرآنی است که به صورت دو هفته یکبار در یکی از روستاهای شهرستان دشتی حضور پیدا می‌کنند و در آن روستا به طور رایگان به اجرای برنامه می‌پردازند.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۳۱۱۰۳۰۰۰۳۷۸#sthash.DRKCJbNq.dpufجعبه‌ابزار