کاشت داروهای گیاهی در شهرستان نکا


فرماندار نکا:
کاشت داروهای گیاهی در شهرستان نکا رونق می‌یابد
خبرگزاری تسنیم: فرماندار نکا از اجرای طرح اشتغال‌زایی در روستاهای نکا خبر داد و گفت: کاشت داروهای گیاهی در نکا رونق می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نکا، رحیم قاسمی طوسی امروز در همایش شوراهای شهرستان نکا، اظهار داشت: وظیفه همه مسئولان خدمت به مردم است که باید تلاش‌کنیم خدمتی صادقانه به مردم ارائه دهیم.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران توسط مردم انتخاب شد و حفظ این نظام وانقلاب وظیفه تک تک آحاد جامعه است.
فرماندار نکا گفت: شوراها با عملکرد درست خود ارزش، بزرگی و شان مردم روستا را به جامعه معرفی می‌کنند که در این راستا باید شوراها تعامل خوبی با مردم داشته باشند.

گیاه دارویی


قاسمی گفت: شوراها باید با بررسی درست کمبودها، نیازها و نارسای‌های موجود روستاها را شناسایی کنند و به موقع برای رفع مشکل اقدام کنند.
فرماندار نکا افزود: اعضای شورا باید با مردم روستا همکاری و تعامل داشته باشند وبامسئولین اجرایی نیزبه‌موقع ودرست ارتباط برقرار کنند.
قاسمی بیان داشت: نبایدهمیشه منتظر اعتبار و بودجه باشیم بلکه می‌توانیم با مدیریت صحیح ، از امکانات و منابع موجود در روستا استفاده کنیم.
فرماندار نکا با اشاره به اهمیت اشتغال در روستا افزود: کشت داروهای گیاهی در منطقه رونق می‌یابد که با اجرای این طرح اشتغال برای مردم منطقه ایجاد می‌شود.
وی گفت: شورا باید بر نحوه اجرای طرح‌ها و پروژه های عمرانی نظارت دقیق داشته باشند.
قاسمی در ادامه به ساماندهی محصولات کشاورزی اشاره کرد و گفت: تولید بخشی از روند کشاورزی است اما مهم‌ترین قسمت آن فروش محصولات بوده که در این زمینه کشاورزان باید به بخش فروش خود توجه کنند.
وی گفت: اگر می‌خواهیم جامعه ای آباد و شایسته مردم داشته باشیم باید همدلی و دوستی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم.جعبه‌ابزار