گروه جهادی خادمان ام ‌ابیها


گروه جهادي خادمان ام ‌ابيها(س) با اتكا به مدد الهي و عنایات ائمه معصومین (ع) و با خودباوري و ابتكار و تلاش در راه توسعه و تأثيرگذاري، بر فرهنگ این مرز و بوم و همچنین با روحيه ای فراجناحي و عدالت‌خواهانه، قدم در راه جهاد و خدمت گذاشته است. و توانایی های دانشجویان و طلاب ساعی و خوش فکر میهن اسلامی را سرمایه ی عظیم خویش دانسته و در این راه از رهنمودهای اساتيد حوزه و دانشگاه و طلایه داران و پیشکسوتان این عرصه نیز مدد میگیرد.
اشاعه تفكر بسيجي و جهادي به معناي حضور فعال و خردمندانه در عرصه های فرهنگی به خصوص در مناطق محروم فرهنگی ، ايجاد روحيه دفاع از كشور و اسلام، مسئوليت‌پذيري و احساس تكليف و بكارگيري پتانسيل وزارتخانه ها و مؤسسات دولتي و مسئولين امور، در راه خدمت به محرومين جامعه ... از اهداف و برنامه های کلی خادمان ام ابیها (س) می باشد. این گروه جهادی همچنین به طور خاص اهداف خود را در مناطق محروم و در قالب حرکت های جهادی تحت عناوین ذیل دنبال میکند:
• عرصه فرهنگي، هنري، ورزشي و تربيتي
•عرصه عمران، آباداني، و استفاده از منابع طبیعی
•عرصه بهداشت عمومی، درمان و محيط زيست
•عرصه روابط اجتماعي، پیگیری مراحل اداري، اقتصادي و حقوقي در راستای خدمت به مناطق محروم و استفاده از منابع نيروي انساني
•عرصه آموزش، تحقيقات، نظريه‌پردازي و توليد نرم‌افزار و اطلاع‌رساني
•عرصه امداد رسانی با بكارگيري گروهي امكانات و نيرو در صورت بروز حوادث غير مترقبه و ايجاد غرور و غيرت و نشاط ملي در فضاي اسلامي
گروه جهادی خادمان در طی شش سال فعالیت خود در حرکت‌های جهادی متعدد، از همکاري و حضور دانشگاه‌ها و حوزه‌ های علمیه مختلف بهره برده است كه عبارتند از:
دانشگاه مذاهب اسلامی - دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ الله - دانشگاه امام حسین (ع)- دانشگاه امام صادق (ع)- دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه آزاد واحد مركز تهران- دانشگاه مفيد قم- دانشگاه آزاد واحد خوراسگان اصفهان- دانشگاه الزهراء - دانشگاه لرستان - دانشگاه علوم پزشکی لرستان - دانشگاه علوم پزشكي زنجان- جامعه الزهراء قم- حوزه‌ هاي علميه قم و...
والسلام علی من اتبع الهدی

فهرست مندرجات
۱ - پیوندها

پیوندها[ویرایش]

گروه جهادی خادمان ام ابیها    


رده‌های این صفحه : گروه های جهادی
جعبه‌ابزار