پارسیان


شهرستان پارسيان استان هرمزگان
سرپرست فرمانداری پارسیان خبر داد
کمک ویژه استانداری هرمزگان به زیرساخت‌های ۵ روستای الحاقی به فارس
سرپرست فرمانداری پارسیان از کمک ویژه استانداری هرمزگان به توسعه و ایجاد زیرساخت‌های عمرانی پنج روستا که طی طرحی متوقف شده مقرر شده بود که به استان فارس الحاق شوند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پارسیان، محمد رادمهر شامگاه یک‌شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان بر جدیت مدیران اجرایی در عمل به تکالیف خود تأکید کرد.
وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان، همگی باید تلاش کنیم تا محرومیت را از چهره روستاهای شهرستان برطرف کنیم.
سرپرست فرمانداری پارسیان از کمک ویژه استانداری هرمزگان به توسعه و ایجاد زیرساخت‌های عمرانی پنج روستا که طی طرحی متوقف شده مقرر شده بود که به استان فارس الحاق شوند، خبر داد.
رادمهر توجه به روستاهای غرب شهرستان را اولویت برنامه‌های اجرایی خود دانست و گفت: با پیگیری‌هایی که از طریق استاندار صورت گرفته ۱۰ میلیارد ریال به همراه ۵۵۰ تن قیر جهت توسعه زیرساخت‌های ترافیکی و عمران روستاهای سروباش، اکبری، فارسی، تمبو جنوبی و تمبو شمالی در اختیار شهرستان قرار خواهد گرفت.
سرپرست فرمانداری پارسیان افزود: از ظرفیت تمامی ادارات جهت آبادانی و توسعه شهرستان استفاده خواهد شد و مدیران نیز باید با روحیه جهادی در این مسیر گام بردارند.
رادمهر در پایان گفت: ما به عنوان خادمان مردم باید عملکردی ملموس برای مردم داشته باشیم لذا کم‌کاری و بی‌برنامگی از هیچ مدیری قابل پذیرش نیست.


بخش كوشكنار[ویرایش]


← دهستان بهدشت
بندربستانو/زيارت/ستلو/بندرشيو/مغدان

← دهستان كوشكنار
اكبري/تنبوجنوبي/تنبوشمالي/ غورزه / سورباش /فارسي/بركه دكا/چاه شنبه/عماني/حسين اباد

← شهرها
کوشکنار

بخش مركزئ[ویرایش]


← دهستان بوچير
بوچير/حميران/هشنيز/احمدي/

← دهستان مهرگان
بمبری / بهده /چكچكجنوبي/چكچكشمالي/ چهواز /حاجي اباد/دم تير جنوبي/دشتي/رستم اباد/ فومستان /قاسم آباد/كنارسبز/گودكناردان/ میلکی / یردخردو /يردخلف/باغستان/يردقاسم عالي/دمتير شمالي/مزرعه پيشو/ چیکلو / خوضو /يرد بصراوئ/

← شهرها
پارسيان/ بوچیر /دشتي/يردقاسم عالي/ بهدهجعبه‌ابزار